The Ultimo

****
37 Ultimo Road, Sydney, 2000, Australië
Boek online nu. Vanaf AUD139.
Onze medewerkers zijn live beschikbaar, bel alstublieft
Bekijk alle foto's in de galerij

Boek online nu
Vanaf AUD139

nachten
1 Kamer Met 2 Volwassenen Zoekcriteria wijzigen
Bekijk prijzen
Kamer
Kamer
Gratis wifi
Huisdieren toegestaan
Parkeren beschikbaar
Deze pagina e-mailen

The Ultimo is een 4-sterren hotel gunstig gelegen in Sydney. De gasten kunnen gebruik maken van roomservice. Onze behulpzame 24-uurs receptie staat voor u klaar om u te helpen met al uw vragen.

Gratis internettoegang in alle openbare ruimtes.

Een wasserij is aanwezig (mogelijk tegen bijkomende betaling). Niet-roken in de gehele accommodatie.

De accommodatie laat honden en katten toe in de kamers (mogelijk een limiet hieraan, gelet op hun grootte).

Bekijk meer »

Vragen & Antwoorden

The Ultimo Kamers

Ultimo Koningin Kamer
1 Queen bed 10 sqm
Koffie-/theezetapparaat, Douche, TV - Televisie, Telefoon, Airconditioning
Ultimo Queen Accessible
1 Queen bed 24 sqm
Koffie-/theezetapparaat, Douche, TV - Televisie, Telefoon, Airconditioning
Ultimo King Kamer
1 Extra-groot tweepersoonsbed (Super-king size) 14 sqm
Koffie-/theezetapparaat, Douche, TV - Televisie, Telefoon, Airconditioning
Ultimo Studio
1 Extra-groot tweepersoonsbed (Super-king size) 26 sqm
Koffie-/theezetapparaat, Douche, TV - Televisie, Telefoon, Airconditioning
Deluxe King
1 Extra-groot tweepersoonsbed (Super-king size) 23 sqm
Koffie-/theezetapparaat, Douche, TV - Televisie, Telefoon, Airconditioning
Ultimo Single Room
1 Tweepersoonsbed 8 m2
Koffie-/theezetapparaat, Douche, TV - Televisie, Telefoon, Airconditioning

1 Twin Bed

86 sq feet

Internet - Free WiFi

Entertainment - Flat-screen TV with cable channels

Food & Drink - Refrigerator and coffee/tea maker

Sleep - Premium bedding and bed sheets

Bathroom - Private bathroom, shower, free toiletries, and a hair dryer

Practical - Iron/ironing board and phone

  >>
Ultimo Trio Kamer
1 Twin bed 16 sqm
Koffie-/theezetapparaat, Douche, TV - Televisie, Telefoon, Airconditioning
Ultimo Familiekamer
2 Twin bed 24 sqm
Koffie-/theezetapparaat, Douche, TV - Televisie, Telefoon, Airconditioning
Ultimo eenpersoonskamer met één eenpersoonsbed (1 gast)
1 Twin bed 8 sqm
Koffie-/theezetapparaat, Douche, TV - Televisie, Telefoon, Airconditioning

The Ultimo Hotel Services en Faciliteiten

WiFi gratis
Toegang voor huisdieren‎
Parkeren beschikbaar
Gratis WiFi
Koffiemachine
Koffie-/theezetapparaat
Waterkoker
Rookvrije kamers
Airconditioning
Familiekamers
Huisdieren toegestaan
Tillen
Bagageopslag
Fax/kopiëren
Faciliteiten voor mindervalide gasten
Roken is niet toegestaan in het gehele pand
Voerbakken voor huisdieren
Huisdiermand
Contantloos betalen mogelijk
Brandblussers
EHBO-doos beschikbaar
Factuur verstrekt
Rookmelders
Eten kan worden bezorgd bij gastenverblijven
CCTV buiten het pand
Toegang tot professionals in de gezondheidszorg
24-uurs beveiliging
Beveiligingsalarm
Toegang met sleutelkaart

Televisie in gemeenschappelijke ruimtes
Receptie (beperkte openingstijden)
Zelf parkeren (toeslag)
Internettoegang
Schoonmaak op aanvraag
Overdekte parkeerplaats

 

Beoordelingen

De recensies voor dit hotel zijn alleen in het Engels. Klik hier om te bekijken >>
Klik hier om uw mening te geven >>

The Ultimo Veelgestelde vragen

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij The Ultimo?
Gasten kunnen inchecken vanaf 15:00. Uitchecken is mogelijk tot 11:00.
Wat is de dichtstbijzijnde luchthaven bij The Ultimo?
Sydney, NSW, Australia (RSE-Rose Bay Seaplane Base) ligt op 3.42 mi van de accommodatie.
Wordt er roomservice aangeboden?
De gasten kunnen gebruik maken van roomservice.
Is de receptie 24 uur per dag geopend?
Onze behulpzame 24-uurs receptie staat voor u klaar om u te helpen met al uw vragen.
Biedt The Ultimo gratis wifi aan?
Gratis internettoegang in alle openbare ruimtes.
Zijn er wasservices beschikbaar?
Een wasserij is aanwezig (mogelijk tegen bijkomende betaling).
Is roken toegestaan op het terrein?
Niet-roken in de gehele accommodatie.
Zijn huisdieren toegestaan bij The Ultimo?
De accommodatie laat honden en katten toe in de kamers (mogelijk een limiet hieraan, gelet op hun grootte).

The Ultimo op de kaart

📍 The Ultimo
Klik om met de kaart te interageren

 

Bekijk alle foto's in de galerij
Beoordelingen
...staff were brilliant...hotel was very clean and a lovely boutique feel...
Totale Hotelscore: 10.0
(van 10) Gebaseerd op 1 stemmen
Klik hier om uw mening te geven

De omgeving

    Luchthavens in de buurt van The Ultimo

    • Sydney, NSW, Australia (RSE-Rose Bay Seaplane Base) - 3.42 mi
    • Sydney, NSW, Australia (SYD-Kingsford Smith Intl.) - 4.39 mi
    • Bankstown, NSW, Australia (BWU) - 12.48 mi
    • Palm Beach, NSW, Australia (LBH-Palm Beach Seaplane Base) - 21.42 mi
    • Wollongong, NSW, Australia (WOL-Illawarra Regional) - 52.55 mi
    • Newcastle, NSW, Australia (BEO-Belmont) - 61.88 mi

    Musea

    • Powerhouse Museum - 0.32 mi
    • Museum Station - 0.50 mi
    • Motor World Museum Gallery - 0.61 mi
    • Australian Museum - 0.71 mi
    • Australian National Maritime Museum - 0.82 mi

Hotels in de buurt van The Ultimo

Great Southern Hotel is located in a historic 19th-century building in the heart of Sydney CBD (Central Business District), just 5 minutes’ walk from Central ...
Sydney Central Hotel Managed by The Ascott Limited is ideally situated in the heart of Sydney's Central Business District, providing guests with easy access to ...
Furama Darling Harbour is a luxurious 4-star hotel set in a prime location in the center of Haymarket. Each accommodation features premium bed coverings, an ...
Roll into Mantra Sydney Central and be met with urban accommodations in the heart of Sydney. The rooms and apartments are modern and comfortable, offering you ...